Výsledky žebříčku mládeže Středočeské oblasti po 2. kole


D12						25.3.06	8.4.06	Celkem	Poč. závodů
 1.	Procházková Marie	DCE9550	B	183,21	200,00	383,21	2
 2.	Rafajová Anna		SLA9550	B	185,68	185,44	371,12	2
 3.	Rusá Pavla		DCE9450	B	218,82	  0,00	218,82	1
 4.	Hlubučková Kristýna	KAM9551	C	195,49	  0,00	195,49	1
 5.	Hanžlová Kateřina	ODV9551	C	  0,00	151,21	151,21	1
 6.	Schagererová Anna	SLA9451	C	  0,00	 disk.	  0,00	1
							
D14						25.3.06	8.4.06	Celkem	Poč. závodů
1.	Aschermannová Petra	KAM9354	B	  0,00	218,84	218,84	1
2.	Rusá Zuzana		DCE9351	B	200,00	  0,00	200,00	1
3.	Mrázová Pavla		DCE9350	B	  0,00	199,20	199,20	1
4.	Procházková Zuzana	LBE9251	C	  0,00	181,96	181,96	1
5.	Procházková Kateřina	LBE9350	C	  0,00	174,56	174,56	1
6.	Švarcbachová Tereza	KNC9251	C	165,22	  0,00	165,22	1
7.	Pohnánová Erika		KNC9252	C	147,82	  0,00	147,82	1
8.	Jiráčková Klára		KAM9253	C	 disk.	  0,00	  0,00	1
							
D16						25.3.06	8.4.06	Celkem	Poč. závodů
1.	Panochová Anna		KAM9153	B	102,52	  0,00	102,52	1
2.	Rusá Šárka		DCE9150	B	101,30	  0,00	101,30	1
3.	Matějková Zuzana	KAM9156	B	 96,18	  0,00	 96,18	1
4.	Macková Lucia		KAM9151	B	 82,23	  0,00	 82,23	1
							
D18						25.3.06	8.4.06	Celkem	Poč. závodů
1.	Janková Helena		ODV8950	B	100,00	100,00	200,00	2
2.	Bělostíková Pavla	DCE8851	B	 85,81	 78,52	164,33	2
3.	Panochová Alžběta	KAM8950	B	 70,52	  0,00	 70,52	1
4.	Kudrnáčová Lucie	KAM8850	C	  0,00	 16,52 	 16,52	1
							
H12						25.3.06	8.4.06	Celkem	Poč. závodů
1.	Malec Oldřich		SLA9400	B	213,48	200,96	414,44	2
2.	Komers Jan		KNC9501	C	188,08	220,62	408,70	2
3.	Uhlíř Marek		SLA9402	B	173,15	157,59	330,74	2
4.	Kašpar Vojtěch		SLA9500	C	130,56	178,42	308,98	2
5.	Štádlík Lukáš		SLA9401	B	198,45	  0,00	198,45	1
6.	Martinák Matěj		ODV9501	C	  0,00	155,03	155,03	1
							
H14						25.3.06	8.4.06	Celkem	Poč. závodů
1.	Bělohlávek Jiří		ROZ9201	B	216,00	  0,00	216,00	1
2.	Martinák Jakub		ODV9300	C	 disk.	210,03	210,03	2
3.	Rusý Tomáš		DCE9300	A	206,51	  0,00	206,51	1
4.	Hanžl Michal		ODV9301	C	  0,00	197,29	197,29	1
5.	Burda Vojtěch		ODV9303	C	  0,00	192,68	192,68	1
6.	Buk Jindřich		ROU9303	B	177,50	  0,00	177,50	1
7.	Líbal Jakub		ROU9202	C	  0,00	172,81	172,81	1
8.	Svoboda Jakub		ROU9301	C	155,37	 disk.	155,37	2
							
H16						25.3.06	8.4.06	Celkem	Poč. závodů
1.	Stránský Jiří		KPY9100	B	100,00	  0,00	100,00	1
1.	Šedivý Ondřej		KNC9103	B	  0,00	100,00	100,00	1
3.	Hartl Martin		ODV9000	C	  0,00	 95,03	 95,03	1
4.	Votava Štěpán		KNC9101	B	 82,66	  0,00	 82,66	1
5.	Šafka Daniel		KAM9105	C	 69,84	  0,00	 69,84	1
6.	Aschermann Michal	KAM9104	C	  0,00	 67,92	 67,92	1
							
H18						25.3.06	8.4.06	Celkem	Poč. závodů
1.	Bitter Aleš		KNC8803	C	  0,00	 80,00	 80,00	1
1.	Štemberk Adam		LBE8904	B	 80,00	  0,00	 80,00	1
							
H20						25.3.06	8.4.06	Celkem	Poč. závodů
1.	Cabrnoch Jan		DKL8601	C	 80,00	 70,40	150,40	2
2.	Dolinár Jan		ROU8702	B	  0,00	 90,00	 90,00	1